Obrazovanje za

tvoju bolju

budućnost.

SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA

Obrazovanje za

tvoju bolju

budućnost.

SREDNJA ŠKOLA METALSKIH ZANIMANJA

Predstavnici kompanije GEBERIT u našoj školi

U četvrtak 28.10.2021.g., predstavnici kompanije GEBERIT u BiH sa kojom škola ima potpisan Sporazum o saradnji, održali su stručnu prezentaciju najsavremenijih elemenata za instalacije grijanja i vodoinstalacija za naše učenike i nastavnike praktične nastave.

Prezentacija i demonstracija rada, spajanja mepla, volex, C-čelika press metodom održana je u školskoj radionici za sve učenike drugog i trećeg razreda koji se obrazuju za zanimanja instalater centralnog grijanja i plinski i vodoinstalater.

Pored učenika prezentaciji su prisustvovali i direktorica škole Irma Behlulović, te nastavnici praktične nastave za pomenuta zanimanja Alem Radmilović, Hilmo Agić i Avdija Buljetović.

Ova prezentacija je još jedan u nizu nastojanja škole da našim učenicima pruži najkvalitetnije načine sticanja znanja i vještina iz oblasti zanimanja za koja se školuju, a sve u cilju „snabdijevanja“ tržištra rada kvalitetnim, stručnim i kompetentnim kadrom.

 

 

Ostani u kontaktu sa Srednjom školom metalskih zanimanja

Ako imate pitanja o Srednjoj školi metalskih zanimanja spremni smo odgovoriti na njih.

metalskaskola@bih.net.ba

LOKACIJA

Zmaja od Bosne br. 8, 71 000, Sarajevo
Telefon: +387 (0)33 275 600
Fax: +387 (0)33 207 369
e-mail: metalskaskola@bih.net.ba

 

Srednja škola metalskih zamimanja © 2021. All Rights Reserved.