UČENICI NAŠE ŠKOLE PONOVO U AKCIJI

U petak 31.03.2017.g. učenici naše škole zvanično su predali šest kanti za otpatke učenicima i nastavnicima OŠ „Isak Samokovlija“. Učenici i nastavnici ove osnovne škole kreirali su projekat uređenja svog školskog dvorišta u cilju razvijanja ekološke svijesti učenika, njihovih roditelja i nastavnika.

Naša škola podržala je ovaj projekat na način da su naši učenici u sklopu časova praktične nastave napravili šest kanti za otpatke i u petak ih zvanično predali i postavili u dvorištu OŠ „Isak Samokovlija“.

Ovo je samo jedan u nizu projekata koje podržava ili sama pokreće naša škola. Na ovaj način naši učenici daju primjer kako se i u toku školovanja može biti od koristi društvenoj zajednici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *